+48 22 67 525 67
info @ spectro-lab.pl
Imię i Nazwisko Firma lub Instytucja i Dział Adres Kod pocztowy                      Miasto Telefon                                  Adres email

Pola oznaczone (* ) są obowiązkowe.

Opis Newsletter Wyślij wiadomość
Kontakt inną drogą
Po prostu zadzwoń do nas
+48 22 675 25 67
Wyślij fax:
+48 22 811 98 18
Napisz do nas:
info@spectro-lab.pl

Szczegóły

Analizator rtęci PSA Millennium Merlin brytyjskiej firmy PS Analytical pozwala oznaczać ultraniskie zawartości tego pierwiastka w różnego rodzaju próbkach tj. woda, gleba, żywność, próbki środowiskowe, próbki roślinne, próbki przemysłowe etc. Jest to unikalne urządzenie wykorzystujące technikę generacji zimnych par (Cold Vapour) w połączeniu z atomową spektrometria fluorescencyjną (AFS – Atomic Fluorescence Spectroscopy). Metoda AFS jest czulsza w porównaniu z absorpcją atomową i pozwala oznaczać próbki o zawartości rtęci nawet poniżej 1 ppt (nanogram na kilogram lub litr). PSA Millenium Merlin ma również możliwość pracy w trybie z prekoncentracją rtęci na złocie.

Oznaczanie rtęci można zautomatyzować dzięki użyciu opcjonalnego autosamplera oraz przystawki do rozcieńczeń. Przystawka oprócz tego, że rozcieńcza zbyt stężone próbki sama wykonuje krzywą wzorcową z jednego podstawowego wzorca.

Specjacja form rtęci i analiza specjacyjna
Analizator rtęci PSA Millenium Merlin można sprzęgać z systemami do rozdziału form rtęci (LC – chromatograf ciekły, GC – chromatograf gazowy, kolumny) i dzięki temu możliwe jest oznaczanie specjacji rtęci (MeHg metylortęć, EtHg etylortęć i inne). PS Analytical ma bogate doświadczenie w tego typu oznaczeniach i szeroką bazę gotowych aplikacji.

Katalog

Informacje Nie

Polecamy również

Analizator rtęci AMA 254

Analizator rtęci AMA 254

Analizator rtęci DMA-80

Analizator rtęci DMA-80

     


Analizator rtęci PSA Millenium Merlin